Rok Szkolny 2022/2023
Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

W tym roku szkolnym uczniowie klas trzecich po raz kolejny włączyli się w obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Najpierw trzecioklasiści przypomnieli sobie tabliczkę mnożenia podczas gier i zabaw edukacyjnych, a następnie podeszli do „egzaminu” oraz otrzymali Odznakę i Certyfikat Eksperta Tabliczki Mnożenia. Kolejnym działaniem tego dnia było sprawdzenie, czy pracownicy szkoły pamiętają tabliczkę mnożenia. Uczniowie klasy 3a z wielkim zaangażowaniem „przeegzaminowali” panią dyrektor, nauczycieli, panią pielęgniarkę, panie intendentki i inne napotkane osoby. Z radością stwierdzili, że wszyscy pracownicy naszej szkoły świetnie poradzili sobie z rozwiązywaniem działań matematycznych i wręczyli im Odznakę Eksperta Tabliczki Mnożenia. Obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia wzbudziły w dzieciach wiele pozytywnych emocji oraz zachęciły do zdrowej rywalizacji. Uczniowie z niecierpliwością czekają na kolejne matematyczne święto, które już od wielu lat zostało wpisane do naszego szkolnego kalendarza.