Rok Szkolny 2022/2023
Konkurs Dzień Niepodległości

Drodzy Uczniowie, Zachęcamy do wzięcia udziału we wspólnym świętowaniu Dnia Niepodległości.

– Uczniów klas czwartych i piątych zapraszamy do wykonania pracy plastycznej (w dowolnym formacie) pt „Za co kocham moją ojczyznę?”.

– Uczniów klas starszych- szóstych, siódmych i ósmych zachęcamy do nagrania krótkich wywiadów ze starszymi osobami (np. dziadkami) pt „Za co kochasz Polskę?” . Reportaż może nawiązywać do wspomnień, a także teraźniejszości, powinien zakończyć się krótkimi życzeniami dla Polski. Maksymalny czas trwania filmu to 3 minuty.

Wykonane prace przynosimy (prace plastyczne) lub przesyłamy (nagrania filmów) w terminie do 07.11.2022r. do opiekunów Samorządu Uczniowskiego- p. K. Stróżyk lub p. T. Mikołajczyka.

Uczniowie biorący udział w konkursach zostaną nagrodzeni ocenami z aktywności odpowiednio z plastyki, historii, WOSu lub języka polskiego.

Uczestnictwo w wyżej wymienionych konkursach jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację pracy konkursowej na stronie www szkoły oraz profilach społecznościowych ZE1.