Rok Szkolny 2022/2023
Konkurs „Jesienny stroik”

W miesiącu październiku został ogłoszony w naszej szkole konkurs pt. „Jesienny stroik”. Złota, polska jesień, którą każdego dnia możemy podziwiać, skłoniła uczniów klas 1-3 do wykonania przepięknych prac z wykorzystaniem przede wszystkim naturalnych materiałów przyrodniczych. Komisja konkursowa w składzie: p. Urszula Sawicka oraz p. Krystyna Giecołd stanęła przed bardzo trudnym zadaniem, gdyż wszystkie stroiki były bardzo starannie wykonane i prezentowały wysoki poziom artystyczny. Członkowie jury po burzliwych obradach przyznali nagrody:

I miejsce – Matylda Józefowska klasa 2b

II miejsce –  Gabriela Piotrowska klasa 2b

III miejsce – Maria Topolska klasa 1c

Wyróżnienia: Milena Bartos klasa 2a, Lilianna Rój klasa 1a, Jan Jaworski klasa 1c.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Uczniom, którzy wzięli udział w konkursie, poświęcili swój czas oraz zaangażowali się w wykonanie jesiennych stroików.