Rok Szkolny 2022/2023
W TANECZNYM RYTMIE

W bieżącym roku szkolnym 2022/2023 chętne dzieci z klas drugich i trzecich uczęszczają na koło taneczno-wokalne , którego celem jest rozwijanie u dzieci uzdolnień muzycznych, tanecznych i wokalnych, zaspakajanie naturalnej potrzeby ruchu, doskonalenie sprawności kondycyjnej  i koordynacyjnej. Ponadto sam taniec rozwija pamięć, myślenie, spostrzegawczość, uwagę, orientację, wyobraźnię i inteligencję twórczą.

Dzieci występują na różnych koncertach, w tym charytatywnych, a także wystąpiły na Dzień Otwarty Szkoły. Zatańczyły walczyka oraz przedstawiły układy taneczno-ruchowe do różnych piosenek i utworów muzycznych. Dzieci bardzo się starają, każde z nich zatańczyło i zaśpiewało na miarę swoich indywidualnych możliwości i uzdolnień.

Zajęcia sprawiają dzieciom dużo radości i satysfakcji.

Opiekun koła

R. Frydrych