Rok Szkolny 2022/2023
Ogromny sukces naszych uczennic w etapie wojewódzkim konkursów przedmiotowych

Z radością informujemy, że w roku szkolnym 2022/2023 dwie uczennice naszej szkoły osiągnęły ogromny sukces w etapie wojewódzkim konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubuskiego Kuratora Oświaty:

– laureatką konkursu przedmiotowego z języka angielskiego została Hanna Hoppen z klasy 8a, opiekun p. T. Mikołajczyk,

– laureatką konkursu przedmiotowego z biologii została Iga Golik z klasy 8a, opiekun: p. K. Stróżyk.

Pozostali uczniowie, dumnie reprezentujący naszą szkołę w zmaganiach na szczeblu wojewódzkim, uzyskali tytuł finalisty:

– finalistami konkursu przedmiotowego z języka angielskiego zostali Hanna Kubiak z klasy 5a- opiekun p. K. Orlicka-Hyz, Iga Golik  z klasy 8a oraz Nikodem Dunaj z klasy 8e- opiekun p. T. Mikołajczyk,

– finalistkami konkursu przedmiotowego z języka polskiego zostały: Iga Golik z klasy 8a- opiekun p. M. Stańko oraz Weronika Radkiewicz klasy 8b- opiekun p. J. Zagdańska,

–  finalistką konkursu przedmiotowego z historii została Weronika Radkiewicz klasy 8b- opiekun p. L. Zagdański.

Gratulujemy sukcesów i dziękujemy za włożony trud w osiągnięcie tak znakomitych wyników !!!