Rok Szkolny 2022/2023
EKSPERYMENTUJEMY

Kilka dni temu członkowie kółka fizycznego wraz z opiekunką Edyta Skowron odwiedzili młodszych kolegów z przedszkola-grupy sześciolatków.  Przeprowadzili proste i efektowne doświadczenia, którymi maluchy były zachwycone. Zaprezentowano :  lawę w butelce, magiczny palec, płynną kolumnę, samopompujący  się balonik  oraz strzelającą rakietę .  Który eksperyment najbardziej  podobał się przedszkolakom?   Zdania były podzielone, ale większość zachwycona był odrzutem rakiety, która w najmniej oczekiwanym momencie wystartowała w przeciwną stronę niż korek. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego spotkania.

Eksperymenty przeprowadzały uczennice klasy VIIIa : Hanna Bartos, Hanna Hoppen, Iga Golik, Oliwia Filipowicz, Małgorzata Kaczmarczyk i Zuzanna Rychlak.