Rok Szkolny 2022/2023
Zbiórka artykułów dla podopiecznych Stowarzyszenia Pomocy Dla Zwierząt Azyl na Koziej.😽😻😺

W naszym przedszkolu zorganizowana została zbiórka artykułów dla podopiecznych Stowarzyszenia Pomocy Dla Zwierząt Azyl na Koziej. Celem tego przedsięwzięcia była poprawa standardu pobytu zwierząt w schronisku, kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt oraz wdrażanie dzieci i osób dorosłych do aktywnego udziału w zbiórce charytatywnej. Cieszymy się, że tak wielu przedszkolaków odpowiedziało na nasz apel i wzięło udział w naszej akcji . Los bezdomnych, porzuconych zwierząt nie jest obojętny dzieciom naszego przedszkola. Dlatego dziękujemy serdecznie wszystkim przedszkolakom i rodzicom za włączenie się w zorganizowaną akcję charytatywną. Dzielenie się tym co mamy – to dobry nawyk!
PP 8