Rok Szkolny 2022/2023
Sukces w konkursie plastycznym

Nasi uczniowie wzięli udział w V edycji konkursu plastycznego pod hasłem „Dzieło się, czyli sztuka otwiera drzwi do krainy czarów”. Organizatorem konkursu było Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Zielonej Górze. Zadaniem uczestników było wykonanie pracy plastycznej inspirowanej wyobraźnią i nawiązującej do baśniowej krainy. Komisja Konkursowa podała, że na konkurs wpłynęło 189 prac. Przyznano 3 nagrody i 8 wyróżnień, a 55 prac zakwalifikowano do wystawy. Wśród nagrodzonych II miejsce otrzymała Urszula Augustyniak z kl.4c, wyróżnienie Patrycja Piątek z klasy 4d. Wśród zakwalifikowanych do wystawy znalazła się praca Hanny Mikołajczyk z klasy 4a. Wręczenie nagród odbędzie się w Państwowym Liceum Sztuk Plastycznych w Zielonej Górze 30 maja 2023r. o godz.16.00.

Dziękujemy za zaangażowanie i twórcze pomysły. Gratulujemy ! Brawo !

Urszula Sawicka