Biblioteka!

Bieżący rok zmienia nasze spojrzenie na wiele spraw. Jeszcze niedawno gdyby ktoś powiedział, że nie  musi wstawać rano i wychodzić z domu w ciemny i zimny poranek, dla wielu taka perspektywa wydawałaby się spełnieniem marzeń. Rzeczywistość pandemii i siedzenia non stop w czterech ścianach ukazała nam jednak to „marzenie” w zupełnie innym świetle. Ale izolacja wcale nie musi być nudna! Patrząc na to z innej, optymistycznej strony – w końcu nikt nie będzie nas źle oceniał za siedzenie pod kocem, z kubkiem ciepłej herbaty i zanurzaniu się w lekturze!

Dobre książki nie raz i nie dwa ratowały ludzi, zapewniając im rozrywkę i pociechę w trudnych czasach, a także możliwość oderwania się od rzeczywistości.

Nasza biblioteka jest wciąż czynna i można wypożyczać książki,  tym bardziej, że dzięki udziałowi w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa ostatnio nasze zbiory biblioteczne powiększyły się o wiele nowości.

A oto niektóre z nich: ” Baśniobór” –seria, „Biuro detektywistyczne Lassego i Mai”-seria, ”Brzydsza siostra”, „Bzdurki, czyli bajki dla dzieci(i)innych”, ”Charakterki i humorki” „Kroniki Wardstone” itp.