Wyniki konkursu

11 listopada kolejny raz uczciliśmy odzyskanie niepodległości przez Polskę. Z tej okazji uczniowie nagrali życzenia dla Niepodległej. Wszystkie nagrania prezentowały niesamowicie wysoki poziom, zarówno literacki, jak i artystyczny. Komisja konkursowa w składzie: Pani Weronika Gałek-Flasińska, Pani Małgorzata Stańko, Pani Urszula Sawicka oraz Pan Michał Dalidowicz – z ramienia Samorządu Uczniowskiego, postanowiła nagrodzić kilku wykonawców.
Główną nagrodę przyznała Hannie Bartos z klasy 6A.
Natomiast trzy wyróżnienia powędrują do:
Marty Zagdańskiej z klasy 4b,
Bartosza Mikołajczyka z klasy 7a,
Konrada Czekały z klasy 7d.

Komisja zwracała uwagę na kilka elementów: prezencję ucznia, formę prezentacji, treść, a także kokardę narodową.

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy. Nagrody ufundowane przez Tymoteusza Puchacza, absolwenta naszej szkoły,  reprezentanta Polski w piłce  nożnej do lat 21, piłkarza klubu Lech Poznań, a także Radę Rodziców Zespołu Edukacyjnego nr 1 w Świebodzinie oraz Urząd Miejski w Świebodzinie, będą wręczone w najbliższym możliwym terminie, po powrocie uczniów do szkoły.

Michał Dalidowicz
Tomasz Mikołajczyk