Międzynarodowy Dzień Kropki w klasach1-3                 i świetlicy szkolnej

Międzynarodowy Dzień Kropki w klasach1-3 i świetlicy szkolnej

15 września w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki- święto kreatywności, odwagi i zabawy. Uczniowie klas młodszych ze swoimi wychowawcami oraz podczas pobytu w świetlicy szkolnej wzięli udział w zajęciach według scenariusza przygotowanego przez opiekunów Małego Samorządu (p. A.Skrzypek-Zdziennicka, p. M.Suchta). Odbyły się gry i zabawy ruchowe z kropkami. Dzieci wysłuchały także opowiadania o Vashti, małej dziewczynce, która odkryła swój ukryty talent. Następnie uczniowie tworzyli niesamowite prace zaczynając je tylko od jednej kropki, tak jak bohaterka naszej historii. Oczywiście nie mogło zabraknąć kropkowej fotobudki (w klasach 1-3 wykonana przez p. J.Mickaniec i p. A. Skrzypek- Zdziennicką), która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.