Sukces uczniów klasy 4a!!!

W październiku uczniowie klas 4-8 brali udział w konkursie organizowanym przez Celowy Związek Gmin CZG-12 pt. „Jak dbać o czyste powietrze?”. Konkurs w formie online polegał na obejrzeniu krótkiego filmu na temat dbałości o jakość powietrza, a następnie wypełnieniu ankiety online,               w której należało prawidłowo odpowiedzieć na pytania związane z tematyką filmu. Klasa, z której uczniowie odesłali największą liczbę prawidłowo wypełnionych ankiet, wygrała konkurs.

Niezmierne podziękowania i gratulacje kierujemy do uczniów klasy 4a, którzy prawidłowo wypełnili i odesłali online największą liczbę ankiet.

24 października odbyło się uroczyste wręczenie nagród przez organizatora konkursu. Nasi czwartoklasiści otrzymali gry ekologiczne oraz komiksy. Jeszcze raz  serdecznie gratulujemy zaangażowania i życzymy dalszych sukcesów.

E. Pałetko – Koloska