Świąteczne ozdoby

W czasie nauki zdalnej dzieci z klas I – VI opieką pań katechetek: Jolanty, Danuty i Beaty brały udział w ogólnopolskim konkursie: „Ubierzmy choinkę dla św. Jana Pawła II”. Jego celem było stworzenie świątecznych ozdób choinkowych oraz wzbudzenie zainteresowania osobą i pontyfikatem Ojca Świętego Jana Pawła II. Do tej akcji przyłączyły się również klasy VII – VIII uczestnicząc w konkursie szkolnym. Ich prace zostaną nagrodzone i zaprezentowane w katechetycznej gablocie szkolnej.

Uczniowie jak zwykle wykazali się wielką pomysłowością i inwencją twórczą. Powstało wiele małych „dzieł sztuki”. Najlepsze prace z klas I – VI zostały wysłane do Krakowa na finał. Teraz będziemy czekać na ogłoszenie wyników.

Dziękujemy dzieciom za zaangażowanie, a rodzicom za wszelką pomoc. Już dzisiaj życzymy pięknego świętowania narodzenia Pana Jezusa.