Szkolny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!!!

W dniach 22-26 stycznia odbył się szkolny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem kwoty, którą dzięki wsparciu całej społeczności #ze1swiebodzin, udało nam się przekazać sztabowi @WOŚP Świebodzin.

Ze zbiórki do puszek stacjonarnych uzyskaliśmy rekordową kwotę  6 792,54 zł , natomiast kwota wpłat do e-skarbonki to  5 598,00 zł !!!

W tym roku przygotowaliśmy szereg działań wspierających szczytny cel 32. finału akcji: odbyły się m.in.: kiermasz ciasta i innych słodkości , mydełek, świeczek wykonanych przez uczniów, sprzedaż świeżo wyciskanych soków , aktywne przerwy, turniej w unihokeja zakończony meczem finałowym drużyny uczniów oraz nauczycieli . Po raz pierwszy równolegle prowadziliśmy także licytacje online.

W tym miejscu chcemy serdecznie podziękować za zaangażowanie każdemu, kto w tym roku grał razem z nami : przedszkolakom i uczniom wraz z rodzinami za przygotowanie pysznych babeczek, ciast, galaretek i innych słodkości na kiermasz oraz wszystkim, którzy dostarczyli materiały do wykonania świeczek oraz przekazali przedmioty na licytacje. Dziękujemy także p. Alicji Gotowskiej ze Studia Tańca Algorytm za wsparcie nas w prowadzeniu aktywnych przerw!

Samorząd Uczniowski z opiekunami