Apel „Bezpieczne ferie zimowe”

W trosce o bezpieczeństwo młodszych uczniów naszej szkoły, 8 lutego 2024 roku  odbył się apel profilaktyczny, podczas którego klasa 2c i 3b przedstawiły zasady bezpiecznego zachowania się w czasie ferii zimowych.

Podczas przedstawienia młodzi artyści przypomnieli swoim kolegom zasady bezpiecznego spędzania czasu wolnego oraz udzielili wskazówek dotyczących właściwego zachowania się w czasie zabaw na śniegu.  Przypomnieli również o konieczności noszenia odblasków, które zostały dostarczone przez opiekunów SKO.

Tego dnia wszyscy uczniowie uczestniczyli także w pogadankach nawiązujących do obejrzanych filmów edukacyjnych, rozwiązywali zimowe zagadki i łamigłówki oraz wykonywali pomysłowe prace plastyczne.

Mamy nadzieję, że w ten sposób przypomniane zasady,  pozwolą uczniom w bezpieczny sposób spędzić wolny czas ferii zimowych.

B. Siemiginowska, M. Suchta