SKO bliżej nas

Pod koniec lutego uczniów klas drugich i trzecich naszej szkoły odwiedziła Pani Malwina Migacz ze świebodzińskiego oddziału  PKO Banku Polskiego w ramach współpracy z naszym szkolnym SKO, którego opiekunkami są panie E. Ambroży i M. Suchta.

Tym razem uczniowie wzięli udział w zajęciach dotyczących oszczędzania i wydawania pieniędzy. W tę tematykę uczniowie zostali wprowadzeni poprzez przedstawienie, w którym wzięli udział sami uczniowie pod kierownictwem Pani Malwiny. Dzieci aktywnie uczestniczyły w zajęciach i odpowiadały na pytania oraz zadawały mnóstwo swoich pytań dotyczących możliwości gromadzenia pieniędzy i wykorzystania swoich finansów we właściwy sposób. Uczniowie w podziękowaniu podarowali Pani Malwinie dyplom – podziękowanie za przeprowadzenie tych zajęć.

Przypominamy, że SKO jest dla dzieci w wieku do 13 lat. Założenie i prowadzenie konta jest bezpłatne. Wpłat i wypłat na konto dokonuje się u opiekuna SKO w szkole.

M. Suchta