Podróże w czasie

W środę 10 kwietnia 8 uczniów z naszej szkoły wzięło udział w powiatowym etapie konkursu plastycznego w ramach Lubuskich Konfrontacji Artystycznych, który odbył się w Świebodzińskim Domu Kultury. Zadaniem uczestników było wykonanie pracy plastycznej na ogłoszony w czasie rozpoczęcia temat „Podróże w czasie”. Nasi reprezentanci wykazali się kreatywnością w interpretacji tego zadania, co spotkało się z uznaniem Rady Artystycznej. Laureatami, którzy otrzymali nominację do etapu powiatowego zostali: Alicja O. z kl.5a , Patrycja P. z kl.5d oraz Amelia B. z kl.6b.

Wyróżnieni zostali: Marcelina S. z kl.5a oraz Maurycy G. z kl.6b.

Wszystkim uczestnikom dziękuję za udział i zaangażowanie w konkursie, a laureatom życzę dalszych sukcesów podczas etapu powiatowego, który odbędzie się 18.04.2024r. w Centrum Kultury i Biblioteki w Szczańcu😊

Urszula Sawicka