Sukces naszych uczniów w etapie wojewódzkim konkursów przedmiotowych

Z radością informujemy o wynikach etapu wojewódzkiego konkursów przedmiotowych z biologii, matematyki i języka angielskiego organizowanych przez Lubuskiego Kuratora Oświaty. Serdecznie dziękujemy naszym reprezentantom i z dumą ogłaszamy, że:

Antoni Nowacki, uczeń klasy 8a, został laureatem konkursu przedmiotowego z matematyki i może odpocząć podczas drugiego dnia egzaminów ósmoklasisty 😉 Antek zostanie też w pierwszej kolejności przyjęty do wybranej przez siebie szkoły. Uczeń z bardzo wysokim wynikiem na poziomie 80% uzyskał także tytuł finalisty konkursu przedmiotowego z biologii!

Szymon Golik, uczeń klasy 7b, został tegorocznym laureatem konkursu przedmiotowego z biologii. Szymon tym samym zapewnił sobie pierwszeństwo podczas rekrutacji do szkoły ponadpodstawowej!

Hanna Kubiak, uczennica klasy 6a, uzyskała tytuł finalistki konkursu przedmiotowego z języka angielskiego. Hania tytuł finalistki zdobyła już po raz drugi!

Opiekunem Antka z matematyki była p. K. Rygiel, opiekunem Antka i Szymona z biologii- p. K. Stróżyk, a opiekunem Hani p. K. Orlicka-Hyz.

Gratulujemy osiągniętych wyników!