SZKOLNE TALENTY

Dnia 12 kwietnia 2024 r. w naszej szkole po raz kolejny odbył się konkurs piosenki i tańca „Potrafię śpiewać, potrafię tańczyć”.

Wzięli w nim udział chętni uczniowie klas 2 i 3, którzy zaprezentowali swój talent. Wykonawcy oceniani byli za:

– muzykalność

– ruch taneczny

– prezencję muzyczną

– interpretację utworu.

Małych artystów oceniało jury w składzie: p. Anna Rybicka i p. Krystyna Giecołd. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, nagrody i upominki.

Uczestnicy konkursu pokazali, że potrafią się bawić, śpiewać i tańczyć. Jednak najlepiej zaprezentowali się:

I miejsce: Milena Bartos, Nela Jagielnik, Julianna Babicz kl.3a

II miejsce: Maria Topolska kl.2c

III miejsce: Zofia Mitela kl.2c

Podsumowując, przedsięwzięcie to miało na celu szeroką prezentację umiejętności wokalnych, tanecznych i inspiracji twórczych dzieci oraz wspomaganie ich uzdolnień i talentów. Interpretacje piosenek zachęciły dzieci do aktywności muzycznej.

Dziękujemy uczestnikom oraz ich opiekunom za profesjonalne występy i zapraszamy do konkursu w przyszłym roku.

Organizatorzy konkursu: R. Frydrych i M. Suchta