Zmagania sportowe klas I-III

22 maja w naszej szkole odbyły się „ZMAGANIA SPORTOWE klas I-III „. W klasach 1 i 2 konkurencjami były wyścigi rzędów, natomiast w klasach 3 turniej „Dwa ognie”. Z klas pierwszych zwyciężyła klasa 1b, 1a – II miejsce, 1c – III miejsce, IV miejsce klasa 1d. W klasach drugich zwyciężyła 2a po dogrywce z klasą 2c, która zdobyła miejsce II, 2b natomiast zdobyła III miejsce. W turnieju „Dwa ognie” zwyciężyła klasa 3a.

Mimo upału uczniowie dzielnie walczyli do końca. Sport to doskonała forma integracji klasy, aktywny wypoczynek, sposób na utrzymanie formy, a także sposób na rozładowanie emocji i życie zgodnie z zasadą „W zdrowym ciele zdrowy duch”.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom i zapraszamy za rok.

Organizatorzy: M. Miedzińska, E. Mech, A. Wawrzyniak, P. Ciechanowicz, I. Mrozowicz.