• (68) 4752275
  • dyrektor@ze1swiebodzin.edu.pl
  • os. Łużyckie 28, 66-200 Świebodzin
Rok szkolny 2023/2024
Grupa ,,Badaczy” i ,,Konstruktorów” otworzyły Dni Świebodzina

Grupa ,,Badaczy” i ,,Konstruktorów” otworzyły Dni Świebodzina

 7 czerwca dzieci z Przedszkola nr 8 swoim występem otworzyły Dni Świebodzina. Byliśmy jedyną placówką przedszkolną, która uświetniła święto naszego miasta. Z dużym zaangażowaniem i nakładem pracy zarówno dzieci, rodziców i nauczycielek przygotowywaliśmy się do występu. Grupa ,,Badaczy” wystąpiła jako pierwsza prezentując się w pięknych biało – czerwonych strojach🇵🇱 w tańcu ,,Trojak” oraz układzie choreograficznych do piosenki ,,Dance Monkey”. ,,Konstruktorzy” weszli na scenę przy rytmach muzyki hawajskiej, 🏝️wprowadzając wszystkich już w letni, wakacyjny czas. Dzieci zatańczyły ,,Walc angielski” oraz taniec do piosenki ,,Dobrze się baw”. Kolorowe pompony, błękitne, tiulowe spódniczki dziewczynek, żywiołowość i radość dzieci sprawiły, że otrzymaliśmy gromkie brawa. 👋Stwierdziliśmy, że dobrze i godnie reprezentowaliśmy nasze przedszkole.
   No cóż…scena lubi nas, a my lubimy ją i to zapewne nie jest ostatni nasz występ.😉
 
D. Krasowska, J. Błażków, J. Świostek, A. Lubańska