Rok Szkolny 2021/2022
Dzień Niepodległości

Drodzy Uczniowie! Wielkimi krokami zbliża się bliskie sercu każdego patrioty święto – Dzień Niepodległości W ubiegłym roku sytuacja epidemiologiczna zmusiła nas do świętowania w sposób indywidualny, cyfrowy. Nagraliście wiele filmów prezentujących wasze Życzenia dla Niepodległej, które później zostały zmontowane w jeden film. Akcja odbiła się szerokim echem w mieście a także całym powiecie – za co jesteśmy Wam ogromnie wdzięczni. W tym roku chcielibyśmy zaproponować podobną, aczkolwiek nieco bardziej dowolną formę Życzeń dla Niepodległej. Stwórzcie je w formie, jaka dla was wydaje się najodpowiedniejsza. Czy wzorem poprzedniego roku nagracie życzenia to zależy od Was. Może gracie na jakimś instrumencie i chcielibyście zagrać coś dla Niepodległej. A może wasze zdolności plastyczne są na tyle rozwinięte, że chcielibyście namalować obraz przedstawiający wasze życzenia.
Na wasze propozycje czekamy do poniedziałku 8 listopada!

Prześlijcie je na adres p. Michała Dalidowicza (adres: michal.dalidowicz@ze1swiebodzin.edu.pl) lub p. Tomasza (tomasz.mikolajczyk@ze1swiebodzin.edu.pl)

Prace zostaną opublikowane na stronie informacyjnej szkoły oraz na portalu Facebook.

Pamiętajcie, że to szczególny dzień – święto narodowe, dlatego przygotujcie się pracy właściwie, przy nagraniu pamiętajcie o galowym stroju.

Przesłanie filmiku jest równoważne z wyrażeniem zgody na publikacje wizerunku dziecka. (Zgodę na publikację wizerunku podpisywali Państwo przy zapisie dziecka do szkoły).

Plik wideo (Życzenia dla Niepodległej), zdjęcie pracy czy plik z dokumentem (np. wiersz)  nazwijcie używając swojego imienia i nazwiska oraz symbolu klasy, z której jesteście. Na przykład: jan.kowalski4a.avi

Wszelkich informacji na temat tego wydarzenia udzielają opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

Pan Michał Dalidowicz michal.dalidowicz@ze1swiebodzin.edu.pl

Pan Tomasz Mikołajczyk tomasz.mikolajczyk@ze1swiebodzin.edu.pl