Rok Szkolny 2022/2023
Sztafety LA Babimost

W dniu 18.10.2022 roku w Babimoście odbyły się Finały Wojewódzkie Igrzysk Dzieci i Młodzieży w sztafetach lekkoatletycznych 6×800 metrów . Tak przedstawiały się wyniki naszych sztafet:

Sztafeta dziewcząt w kategorii dzieci – Pszczółki urodzone w roczniku 2010 i młodsze wystąpiły w składzie : Hanna Kuczyńska, Gabriela Matysiak, Roksana Karolak, Marta Szczerbak, Marta Skowron, Natalia Bagińska oraz Nina Świtała.

Dziewczęta zajęły rewelacyjne 13 miejsce na 16 najlepszych sztafet z całego województwa 🙂

Czas sztafety: 21.36 🙂

Sztafeta chłopców w kategorii dzieci – Pszczoły urodzone w roczniku 2010 i młodsi wystąpili w składzie: Marek, Karpiński, Franek Czerniak, Olivier Zjawin, Ignacy Morawski, Piotr Czuba, Michał Słota oraz Bartosz Cygański.

Chłopcy po bardzo zaciętym boju i rewelacyjnym występie zajęli ostatecznie najbardziej znienawidzone  przez sportowców 4 miejsce na 16 najlepszych sztafet z całego województwa:)

Czas sztafety: 16.43 🙂

Sztafeta dziewcząt w kategorii młodzieży – Pszczółki urodzone w roczniku 2008 i młodsze wystąpiły w składzie: Sandra Iwanowska, Weronika Radkiewicz, Wiktoria Kołodziejska, Hanna Bartos, Gosia Kaczmarczyk, Julia Kiławiec oraz Oliwia Filipowicz.

Dziewczęta po zaciętym biegu w kwalifikacji końcowej uplasowały się na 3 miejscu tym samym zdobywając brązowe medale w sztafecie 6 x 800 metrów 🙂

Czas sztafety: 18.06

Wielkie gratulacje dla wszystkich startujących 🙂