Rok Szkolny 2022/2023
Budżet obywatelski – głosuj, bo warto!

Zbudujmy raj dla naszych uczniów! Stwórzmy plac zabaw przy naszym Zespole, który oderwie dzieci od wirtualnego świata i zapewni dobrą zabawę!

Od 19 do 30 października br. można głosować elektronicznie na projekt obywatelski: Zadanie inwestycyjne duże – nr 20 na liście.
Warto głosować, gdyż ten projekt zmieni nasze otoczenie, ale przede wszystkim dzięki niemu stworzymy przyjazną przestrzeń do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Nasi uczniowie będą mogli korzystać z nowych, kolorowych i bezpiecznych sprzętów!!!
Aby zagłosować online, trzeba wejść na stronę: https://swiebodzin.konsultacjejst.pl/budzet/glosowanie/0182864a-eb37-4db6-9c60-167b9412cf00
i zarejestrować się, podając swoje imię i nazwisko, adres zamieszkania, wybrane cyfry z numeru PESEL.
Głosować może każdy mieszkaniec gminy Świebodzin z nadanym numerem PESEL.
Zachęcamy do oddawania głosów za siebie i dzieci.
Szanowni Rodzice, liczymy na Was!!!

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne Zespołu Edukacyjnego nr 1 w Świebodzinie