Rok Szkolny 2022/2023
MOJE GRAFFITI

Rozstrzygnięto konkurs MOJE GRAFFITI na zaprojektowanie i wykonanie graffiti ilustrującego wyraz o trudnej budowie fonetycznej.

Z powodu olbrzymiego zainteresowania, otrzymaliśmy ponad 100 prac, konkurs rozstrzygnięto w dwóch kategoriach wiekowych.

Zdobywcą pierwszej nagrody w kategorii dzieci z klas 4 – 8 został Aleksander Nowacki z klasy 5 b. Drugie miejsce otrzymała Maja Tomaszewska z klasy 8 b, a trzecie Matylda Bednorz z  klasy 4 b.

W klasach młodszych wyróżniono: Michała Barczyka z klasy 3b (I miejsce), Wiktorię Kwiecień z klasy 2 a (II miejsce) i Kacpra Kiedo z klasy 3 c (III miejsce).

Gorąco gratulujemy, a wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie, serdecznie dziękujemy! – logopedzi i poloniści.