Rok Szkolny 2022/2023
WYNIKI KONKURSU NA ULOTKĘ INFORMACYJNĄ DOTYCZĄCĄ WODY W UJĘCIU CHEMICZNYM I EKOLOGICZNYM

Konkurs ten to jedno z działań przygotowanych w ramach udziału naszej szkoły w Światowym Dniu Ochrony Środowiska. Adresatami konkursu byli wszyscy uczniowie, którzy zechcieli zmierzyć się z tematem wody. Uczniowie mieli za zadanie pokazać w formie ulotki, broszury informacje dotyczące rodzaju zanieczyszczeń wody, znaczenia wody w przyrodzie, życiu i gospodarce człowieka, sposobów racjonalnego gospodarowania wodą, działania na rzecz poprawy stanu środowiska.
Przy ocenie komisja brała pod uwagę między innymi: twórcze podejście do tematu, wartość merytoryczną pracy, emocjonalne zaangażowanie autora, kreatywność i czytelność przekazu.

Wyróżnienia otrzymali:
Zofia Pankanin kl. 8f