Konkurs literacki. Nasze uczennice nagrodzone!

W piątek, 8 stycznia w Bibliotece Publicznej w Świebodzinie wręczono nagrody dla zwycięzców powiatowego konkursu literackiego „Lubuska Opowieść Wigilijna”, który odbył się w grudniu ubiegłego roku. Uczestnicy, podzieleni na dwie kategorie wiekowe: klasy IV- VI oraz VII- VIII mieli za zadanie napisać opowiadanie o tematyce bożonarodzeniowej, związane z naszym miastem lub regionem.

Wśród nagrodzonych znalazły się uczennice naszej szkoły: Amelia Dawidowicz z 8c (opiekun p. Izabela Statkiewicz), Maja Tomaszewska z klasy 6b (opiekun p. Joanna Zagdańska) oraz Milena Dawidowicz  z klasy 6e (opiekun p. Małgorzata Stańko).

Prace konkursowe dziewcząt zostały wysoko ocenione, a zwyciężczynie otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe. Gratulujemy!!!