Ach te palmy….

Na początku marca został ogłoszony międzyszkolny konkurs na najpiękniejsza palmę. Do organizatorów dotarło 6 palm z ZE 1 oraz 7 palm z SP3. Jury stanęło przed trudnym wyborem, gdyż wszystkie palmy są okazałe i piękne. Widać, iż w każdą włożono wiele trudu i pracy. Ukazują one niezwykłą kreatywność i zaangażowanie rodzinne. Jury postanowiło jednogłośnie, iż wszystkie Palmy wygrały i każdy autor zostanie nagrodzony.

Ze względów pandemicznych, nie może się odbyć uroczysta gala wręczenia nagród, jaka była zapowiedziana i nagrody będą do odbioru po Świętach Wielkanocnych po uprzednim kontakcie ze swoim katechetom.

Wystawa palm będzie miała miejsce zgodnie z zapowiedzią, tj. w najbliższą niedzielę (28.03.2021) w kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie.

Na wystawę palm, swoje prace postanowiła dołączyć również grupa przedszkolaków – Konstruktorów z ZE 1 w Świebodzinie. Bardzo dziękujemy wychowawczyni – p. Jolancie Błażków oraz dzieciom i ich rodzicom.

Pragniemy wszystkim uczestnikom pogratulować wspaniałych prac i składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przygotowali palmy, oraz p. Joannie Świgoń, że odpowiedziała na nasze zaproszenie i przygotowała dzieci i prace do udziału w konkursie. Dziękujemy także parafii pw. Miłosierdzia Bożego za umożliwienie wystawy prac.

Życzymy wszystkim radosnego i błogosławionego świętowania Niedzieli Palmowej.

Zespół Katechetyczny Zespołu Edukacyjnego nr 1 w Świebodzinie
Beata Żurek