Konkurs plastyczny „Muzyczne malowanki”

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w I Konkursie muzyczno – plastycznym „Muzyczne malowanki” ogłoszonym przez Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia im.  Z.Noskowskiego w Świebodzinie. Inspiracją do wykonania prac plastycznych było wysłuchanie jednego z nagrań muzycznych zamieszczonych na stronie Szkoły. Kreatywność naszych uczniów została dostrzeżona przez organizatorów konkursu.

I miejsce w II kategorii wiekowej zajęła Marta Szczerbak z kl.4c – tytuł pracy „W krainie marzeń”, a II miejsce Krzysztof Jocz z 4b – „Fale muzyczne”

W III kategorii wiekowej I miejsce – pracą „Niech żyje bal” zapewnił sobie Piotr Golimento z kl.7c, miejsce II – Weronika Radkiewicz z kl. 6b – praca pt. „Błazny” i miejsce III Wiktoria Kołodziejska – tytuł pracy „Koncert muzyki niepoważnej”.

Dziękuję za twórcze zaangażowanie i gratuluję artystycznych sukcesów.

Urszula Sawicka nauczyciel plastyki