Rok Szkolny 2021/2022
Mamy trzech Stypendystów Lubuskich Talentów!

Już po raz trzeci Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego przyznał stypendia najzdolniejszym uczniom szkół podstawowych i średnich z naszego województwa.

W tym roku wpłynęło ponad 700 wniosków, a stypendium przyznano 149 uczniom szkół  podstawowych i 209 z liceów. Program Stypendialny Lubuskie Talenty ma na celu wyrównywanie szans dzieci i młodzieży naszego województwa, by uczniowie mogli rozwijać swoje pasje i zdolności.

Wśród wyróżnionych, szczególnie uzdolnionych w zakresie  przedmiotów matematyczno-przyrodniczych, ICT i języków obcych znaleźli się uczniowie naszej szkoły:

1. Golik Iga 7a – opiekun dydaktyczny p. Karolina Stróżyk,
  2. Mikołajczyk Bartosz 8a – opiekun dydaktyczny dr Michał Dalidowicz,
  3. Piechowicz Marcel 7e – opiekun dydaktyczny p. Aneta Raczykowska.

Gratulujemy naszym uzdolnionym Kornelowcom tak ogromnego sukcesu!

Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020.