Rok Szkolny 2021/2022
Sukces Weroniki Radkiewicz w ogólnopolskim konkursie „Ekologia w moim domu”

Miło nam poinformować, że uczennica klasy 7b, Weronika Radkiewicz zdobyła 2 miejsce w kategorii „praca multimedialna lub literacka” w XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Ekologia w moim domu”. Praca Weroniki znalazła się wśród sześciu prac, które po eliminacjach szkolnych zostały wysłane na konkurs pod Honorowym Patronatem:
• Wojewody Lubelskiego Lecha Sprawki,
• Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego,
• Prezydenta Miasta Lublin Krzysztofa Żuka, • Lubelskiego Kuratora Oświaty Teresy Misiuk,
• Muzeum Wsi Lubelskiej – Dyrektor Bogny Bender-Motyki,
• Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki UMCS – Dziekan dr hab. Moniki Budzyńskiej, prof. UMCS,
• Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie – Prezesa Zarządu dr hab.Grzegorza Grzywaczewskiego
Sukces jest tym większy, że w tym roku na konkurs wpłynęło 295 prac z 14 województw Polski. W kategorii praca plastyczna nadesłano 212 prac, natomiast w kategorii praca multimedialna lub literacka 83 prace.
Wyniki dostępne są na stronie: http://sp1.lublin.eu/2021/11/wyniki-ogolnopolskiego-konkursu-ekologia-w-moim-domu/
Gratulujemy!