Wyniki międzyszkolnego konkursu na najciekawszą prezentację multimedialną pt. „Tradycje wielkanocne w Polsce i na świecie”

W marcu br ogłosiliśmy międzyszkolny konkurs na najciekawszą prezentację multimedialną pt.: „Tradycje wielkanocne w Polsce i na świecie”. W Konkursie wzięli udział uczniowie Zespołu Edukacyjnego nr 1 w Świebodzinie oraz uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Świebodzinie.

Jury po burzliwych obradach wyłoniło zwycięzców:

1 miejsce : Kacper Sokólski SP 3, Wojciech Korkiewicz ZE1

2 miejsce: Amelia Dawidowicz ZE 1

3 miejsce: Karol Karbownik ZE 1

Zwycięzcom gratulujemy kreatywności i twórczej pracy i zapraszamy po odbiór nagród od 19.04.2021 po wcześniejszym kontakcie ze swoim katechetom.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do kultywowania tradycji Wielkanocnych, ks. Piotrowi Cupiałowi za zaangażowanie i pozytywną odpowiedź na nasze zaproszenie do udziału w konkursie.

Życzymy wszystkim każdego dnia radosnego spotkania ze Zmartwychwstałym Jezusem.

Zespół Katechetyczny ZE1

Beata Żurek