Zamieńmy komputery na spacery!

Po powrocie do szkoły, w czasie nauki hybrydowej, klasy siódme na lekcjach plastyki, świetnie się bawiły, podczas klasowych happeningów. Tematami tych twórczych działań były hasła „Zamieńmy komputery na spacery”, „Zdrowy styl życia” oraz „Chcesz mieć figurę giętką, przejdź się do kosza z zakrętką”. Większość naszych działań przeprowadziliśmy na świeżym powietrzu. Uczestnicy spacerowali, układali różne obrazy z różnokolorowych przyniesionych przez siebie plastikowych zakrętek. Uczniowie z klasy 7b utworzyli „nakrętkowego węża” i sprawnie przekładając jego części, robiąc przy tej okazji dziesiątki kroków,  skłonów i przysiadów sprawili, że z boiska dotarł aż do pojemnika na nakrętki stojącego przed Szkołą. Klasa 7a wykonała tytułowe hasło, które następnie zostało wywieszone na szkolnym korytarzu, a kl. 7f narysowała plakaty z hasłami na temat zdrowego stylu życia, które można obejrzeć poniżej. Zajęcia były wspólną zabawą oraz okazją do współpracy i integracji wszystkich uczestników.
Urszula Sawicka – nauczyciel plastyki